Doorgaan naar hoofdcontent

Iran laat tijdelijk 54.000 gevangenen vrij vanwege coronavirus

 


 
Iran laat tijdelijk 54.000 gevangenen vrij vanwege coronavirus
Iran laat tijdelijk meer dan 54.000 gevangen vrij om de verspreiding van het coronavirus in gevangenissen tegen te gaan, schrijft BBC News dinsdag. Veel gevangenissen in het land zitten overvol, waardoor het COVID-19-virus zich er snel kan verspreiden.
Lees verder 
Google schrapt ontwikkelaarsconferentie I/O vanwege coronavirus
Google heeft zijn jaarlijkse ontwikkelaarsconferentie I/O afgelast, vanwege bezorgdheid over het coronavirus COVID-19. Dat laat het bedrijf aan onder meer TechCrunch weten.
Lees verder 
Struggles of a trainer: Three levels to evaluate effective training courses
Follow the sharing from one of MDF coach to know more about the 3 crucial steps of the evaluation method for better understanding about your performance. The post Struggles of a trainer: Three levels to evaluate effective training courses appeared first on Dutch Business Association in Vietnam.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder