Doorgaan naar hoofdcontent

Jaarverslag Kiesraad 2019

 


 
Jaarverslag Kiesraad 2019
2019 was een bijzonder verkiezingsjaar. In het jaarverslag kijken we terug op de verkiezingen voor de provinciale staten, de waterschappen, de eilandsraden op Bonaire en Saba, de kiescolleges voor de Eerste Kamer op Bonaire, Sint Eustatius en Saba, verkiezingen voor de Eerste Kamer en tenslotte die voor het Europees Parlement. Voorzitter Jan Kees Wiebenga noemt het "een buitengewoon intensieve...
Lees verder 
Wie is de Mol? | OranjeLeeuwinnen-editie
Lees verder 
Evenementen vervallen tot eind maart
13 maart 2020 - Vanwege de maatregelen aangaande het Coronavirus vervallen alle evenementen van de Fryske Akademy t/m 31 maart
Lees verder 
Reisadvies Mozambique | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De lokale overheid heeft maatregelen getroffen om het risico op verspreiding van het coronavirus (COVID-19) te verkleinen. Er kunnen inreisbeperkingen zijn voor reizigers uit landen waar het coronavirus (COVID-19) is vastgesteld. Komt u uit Nederland? Dan kunt u worden verplicht om minimaal 14 dagen in quarantaine te gaan. Ook als u geen symptomen van het virus vertoont. Neem contact op met uw...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder