Doorgaan naar hoofdcontent

Klimaat lezing

 


 
Klimaat lezing
Op verzoek stuurde Dr. Cees Lepair ons de dia's die hij op 28 februari heeft gebruikt bij de lezing die hij heeft gegeven. De tekst is vrijwel dezelfde als die hij die avond heeft uitgesproken.
Lees verder 
Wat ouders moeten weten over het coronavirus bij kinderen
In Amsterdam is een kinderdagverblijf voor twee weken dicht omdat een van de ouders en een kind besmet zijn geraakt met het coronavirus. De crèche sloot echter op eigen initiatief de deuren, volgens de GGD is dit niet nodig. Dit moet je weten over het coronavirus bij kinderen.
Lees verder 
Ongeveer 45 Nederlanders in quarantaine in Abu Dhabi om coronavirus
Zo'n 45 Nederlanders zijn vanwege het coronavirus in quarantaine in Abu Dhabi, zo bevestigt het minsterie van Buitenlandse Zaken zondag na berichtgeving van de NOS. Hoelang de quarantaine duurt, is niet duidelijk.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder