Doorgaan naar hoofdcontent

KLM schrapt banen en vraagt werktijdverkorting aan voor personeel

 


 
KLM schrapt banen en vraagt werktijdverkorting aan voor personeel
Luchtvaartmaatschappij KLM wil voor alle 33.000 personeelsleden in Nederland werktijdverkorting aanvragen, zo meldt het bedrijf aan NU.nl. De KLM ziet zich gedwongen door deze noodmaatregel omdat steeds minder mensen vliegen vanwege de uitbraak van het coronavirus.
Lees verder 
Reisadvies Moldavië | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De lokale overheid neemt maatregelen in de aanpak van de verspreiding van het corona-virus. Deze maatregelen kunnen elkaar snel opvolgen. Het kan beperkingen opleveren voor het in- en uitreizen en het dagelijkse leven. Door de beperkingen raadt het Ambassadekantoor van het Koninkrijk der Nederlanden u aan uw verblijf in Moldavië te heroverwegen. Als u terug wilt keren naar Nederland, vertrek dan...
Lees verder 
Klaverjasavond
5 mei 2020 19:30 - 21:30
Lees verder 
Business Lectures by Asger Daugbjerg
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder