Doorgaan naar hoofdcontent

KLM vliegt tot begin april niet meer op Milaan, Venetië en Napels

 


 
KLM vliegt tot begin april niet meer op Milaan, Venetië en Napels
Luchtvaartmaatschappij KLM vliegt tot en met 3 april niet meer op Milaan, Venetië en Napels, schrijft de vliegmaatschappij woensdag. Dinsdag werden al enkele vluchten naar Italië geschrapt. De maatregelen zijn het gevolg van de coronavirusuitbraak in het land.
Lees verder 
Reisadvies Koeweit | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De lokale overheid heeft maatregelen getroffen om het risico op verspreiding van het coronavirus (COVID-19) te verkleinen. Er kunnen inreisbeperkingen zijn voor reizigers uit bepaalde landen waar het coronavirus (COVID-19) is vastgesteld. Neem contact op met uw reisorganisatie of met uw luchtvaartmaatschappij voor mogelijke gevolgen. Zie voor meer informatie rubrieken 'Verkeersveiligheid' en...
Lees verder 
Staatsbezoek Indonesië
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder