Doorgaan naar hoofdcontent

Koningin Máxima bij eerste lustrum Stichting Buurtgezinnen.nl

 


 
Koningin Máxima bij eerste lustrum Stichting Buurtgezinnen.nl
Hare Majesteit Koningin Máxima is woensdagochtend 8 april bij de viering van het eerste lustrum van Stichting Buurtgezinnen.nl in Huize Voordaan in Groenekan. Tijdens de bijeenkomst staat het sociaal en financieel rendement van Buurtgezinnen centraal.
Lees verder 
Liveblog | Zaak-MH17 van start in overvol justitieel complex
De rechtszaak tegen de vier mannen die verdacht worden van betrokkenheid bij het neerhalen van MH17 gaat maandag van start in het Justitieel Complex Schiphol. Volg hier de laatste ontwikkelingen in...
Lees verder 
Krach op aandelenmarkten, aandeel Shell 20 procent omlaag
Beleggers waren maandagochtend behoorlijk in paniek. Europese aandelenindexen openden ruim 7 tot 8 procent in de min. Beleggers maken zich niet alleen zorgen om de verspreiding van het coronavirus, maar ook over de prijsoorlog op de oliemarkt tussen Saoedi-Arabië en Rusland die dit weekend is...
Lees verder 
Rabobank: Wereldeconomie flink gehavend door coronavirus
De wereldeconomie heeft flink te lijden onder het coronavirus. Rabobank schrijft in een kwartaalbericht dat de wereldeconomie met hooguit 1,6 procent zal groeien - bijna een halvering van de eerdere verwachting.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder