Doorgaan naar hoofdcontent

Koningin Máxima bij landelijke docentendag Handelsonderwijs

 


 
Koningin Máxima bij landelijke docentendag Handelsonderwijs
Hare Majesteit Koningin Máxima is donderdagmiddag 26 maart 2020 als lid van het Nederlands Comité voor Ondernemerschap aanwezig bij de landelijke docentendag Handelsonderwijs. De bijeenkomst van 500 docenten van de handels- en mode-opleidingen in het mbo vindt plaats in congrescentrum de Reehorst in Ede. Het thema is 'Kleurrijk en Kansrijk Handelsonderwijs'.
Lees verder 
Kamerbrief aanpak problemen belastingdienst
De voorzitter van de Tweede Kamer der Staten-Generaal Datum 27 februari 2020 Betreft Aanpak problemen Belastingdienst, Douane en Toeslagen Daaruit: Vervolg De problemen van de Belastingdienst, Douane en Toeslagen vergen veel aandacht en sturing. Wij werken hier met grote zorgvuldigheid aan en zullen uw Kamer hierover blijvend informeren zoals uw Kamer ons heeft opgeroepen in […]
Lees verder 
Ellen Deckwitz schrijft Boekenweekgedicht 2020
In de opmaat naar Boekenweek 2020 spreekt Janita Monna met vier dichters die ieder een gedicht schreven geïnspireerd op het thema: 'Rebellen en Dwarsdenkers'. Het Boekenweekgedicht 2020 is geschreven door Ellen Deckwitz. ELLEN DECKWITZ REBEL Oh ja, ze zeggen altijd wel dat je gewoon jezelf moet zijnmaar daarmee bedoelen ze net als de rest. Houd als dat niet lukt dan tenminsteje ... Lees meer
Lees verder 
Gökmen T. 'herlaadde op z'n gemak' en deed 'iene miene mutte'
Gökmen T., die terechtstaat voor de tramaanslag in Utrecht die aan vier mensen het leven kostte, handelde volgens getuigen en een reconstructie op zijn gemak. "Hij had veel meer slachtoffers kunnen...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder