Doorgaan naar hoofdcontent

Kroegen in het Zeeuwse Sluis dicht vanwege zorgen over toestroom Belgen

 


 
Kroegen in het Zeeuwse Sluis dicht vanwege zorgen over toestroom Belgen
Alle horecagelegenheden in de Zeeuwse plaats Sluis, aan de grens met België, sluiten vanaf zondag de deuren. Dit vanwege de zorgen over een toenemende stroom van Belgische toeristen. Dat meldt een woordvoerder van Koninklijke Horeca Nederland (KHN) van de regio Zeeland in gesprek met NU.nl.
Lees verder 
TUI annuleert alle pakketreizen tot en met 31 maart
Reisorganisatie TUI Nederland heeft zondag besloten alle geboekte pakketreizen met een vertrekdatum tot en met 31 maart te annuleren, meldt een woordvoerder zondag aan NU.nl.
Lees verder 
Wat kan niet meer door het coronavirus? Dit zijn de nieuwe maatregelen
Vanwege de recente ontwikkelingen rond de verspreiding van het coronavirus in Nederland heeft premier Mark Rutte donderdagmiddag tijdens een persconferentie nieuwe maatregelen aangekondigd. Dit zijn de maatregelen, die in ieder geval tot 31 maart van kracht zijn, op een rij.
Lees verder 
Reisadvies IJsland - Coronamaatregelen d.d. 15 maart
IJsland heeft maatregelen genomen om verspreiding van het coronavirus (covid-19) tegen te gaan.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder