Doorgaan naar hoofdcontent

Liveblog | AH bezorgt door corona in Noord-Brabant niet meer tot de keuken

 


 
Liveblog | AH bezorgt door corona in Noord-Brabant niet meer tot de keuken
Lees verder 
Ministerie scherpt reisadvies nog verder aan voor delen Noord-Italië
Het ministerie van Buitenlandse Zaken heeft het reisadvies voor delen van Noord-Italië zondag nog verder aangescherpt. Een deel van Noord-Italië heeft nu kleurcode rood, dat betekent dat het reizen naar de regio helemaal wordt afgeraden.
Lees verder 
Nog twee coronaviruspatiënten in Nederland overleden, in totaal 265 besmettingen
Binnen Nederland zijn dit weekend nog twee patiënten aan de gevolgen van het coronavirus overleden, waarmee het dodental sinds de virusuitbraak is opgelopen tot drie. Het aantal patiënten dat positief is getest op het coronavirus steeg met 77 naar 265, meldt het Rijksinstituut voor Volksgezondheid...
Lees verder 
Grote handelsmissie bij staatsbezoek Indonesië
Bijna 180 vertegenwoordigers van 112 bedrijven, organisaties en kennisinstellingen doen mee aan de handelsmissie die parallel plaatsvindt aan het staatsbezoek aan Indonesië. Het Aziatische land is met bijna 270 miljoen inwoners een aantrekkelijke markt voor Nederlandse ondernemers.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder