Doorgaan naar hoofdcontent

Liveblog | China meldt laagste aantal nieuwe besmettingen sinds januari

 


 
Liveblog | China meldt laagste aantal nieuwe besmettingen sinds januari
Lees verder 
Nieuwe coronabesmetting Haarlem, nu mogelijk twintig patiënten in Nederland
Een inwoner van de gemeente Haarlem is maandag positief getest op het coronavirus. De persoon heeft het virus opgelopen bij het bezoek aan een inmiddels andere bevestigde patiënt binnen Nederland, aldus gezondheidsautoriteiten.
Lees verder 
Rode Kruis Ziekenhuis neemt geen patiënten meer aan op IC om coronavirus
Het Rode Kruis Ziekenhuis (RKZ) in Beverwijk stopt tijdelijk met het opnemen van nieuwe patiënten op de Intensive Care-afdeling (IC), nadat een patiënt een positieve eerste test had op het COVID-19-virus.
Lees verder 
Nieuwe coronabesmetting Haarlem, mogelijk twintigste patiënt in Nederland
Een inwoner van de gemeente Haarlem is maandag positief getest op het coronavirus. De persoon heeft het virus opgelopen bij het bezoek aan een inmiddels andere bevestigde patiënt binnen Nederland, aldus gezondheidsautoriteiten.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder