Doorgaan naar hoofdcontent

Liveblog | Coronavirus bij ziekenhuismedewerkers Eindhoven en Den Bosch

 


 
Liveblog | Coronavirus bij ziekenhuismedewerkers Eindhoven en Den Bosch
Lees verder 
Etsy verwijdert duizenden producten die verwijzen naar het coronavirus
Etsy, de online marktplaats voor zelfgemaakte producten, heeft duizenden producten van de website verwijderd die verwijzen naar het COVID-19-virus, schrijft Buzzfeed News woensdag. Volgens Etsy exploiteerden deze producten de situatie rondom het coronavirus.
Lees verder 
Wereldwijd gaan 290 miljoen kinderen niet naar school door coronavirus
Wereldwijd gaan op dit moment meer dan 290 miljoen kinderen niet naar school vanwege het coronavirus, meldt UNESCO, de organisatie van de Verenigde Naties voor onder meer onderwijs, in de nacht van woensdag op donderdag. In dertien landen zijn scholen inmiddels gesloten om verspreiding van het...
Lees verder 
Liveblog | Advocaat slachtoffer wraakt rechtbank in zaak-tramaanslag
In de rechtbank in Utrecht is sinds maandag de inhoudelijke behandeling van de zaak tegen Gökmen T. bezig. De man hoort donderdag welke straf het Openbaar Ministerie (OM) tegen hem eist voor de...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder