Doorgaan naar hoofdcontent

Liveblog | Coronavirus lijkt minder besmettelijk dan griepvirus

 


 
Liveblog | Coronavirus lijkt minder besmettelijk dan griepvirus
Lees verder 
2019-01-19 NVT poloshirt
NVT Poloshirt Als Nederlander "in den vreemde" wilt u dat best wel eens uitdragen. Oranje (zowel de mannen als de vrouwen) doet het weer goed, zodat er wellicht weer wat te feesten valt. Daarnaast is het gewoon leuk om een echt Nederlands shirt te dragen, zeker als er het NVT logo op staat. Dit fraaie en comfortabele shirt is er in de maten L en M (XL en XXL zijn uitverkocht). U kunt het...
Lees verder 
2017-05-31 Bonusregeling
Kortingen en aanbiedingen voor NVT-leden Voor leden van de NVT bestaat de mogelijkheid om, naast de kortingen op NVT-evenementen, nu ook kortingen te krijgen op producten of diensten van bedrijven die op deze wijze de NVT sponsoren. Via de Nieuwsbrief, Facebook en de NVT website zult u op de hoogte worden gehouden van nieuwe en bestaande aanbiedingen of wijzigingen daarin. De lopende...
Lees verder 
Iran laat tijdelijk 54.000 gevangenen vrij vanwege coronavirus
Iran laat tijdelijk meer dan 54.000 gevangen vrij om de verspreiding van het coronavirus in gevangenissen tegen te gaan, schrijft BBC News dinsdag. Veel gevangenissen in het land zitten overvol, waardoor het COVID-19-virus zich er snel kan verspreiden.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder