Doorgaan naar hoofdcontent

Liveblog | OM: Voorlopig geen andere MH17-verdachten vervolgd

 


 
Liveblog | OM: Voorlopig geen andere MH17-verdachten vervolgd
De rechtszaak tegen de vier mannen die verdacht worden van betrokkenheid bij het neerhalen van MH17 gaat maandag van start in het Justitieel Complex Schiphol. Volg hier de laatste ontwikkelingen in...
Lees verder 
Aantal met coronavirus besmette personen in Nederland stijgt naar 321
Het aantal besmettingen met het coronavirus in Nederland is opnieuw gestegen. Met 56 nieuwe patiënten ligt het totaal op 321, meldt het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) maandag. Het dodental ligt sinds zondag op drie.
Lees verder 
Liveblog | Baudet cancelt vanwege corona, medewerker Disneyland besmet
Lees verder 
Doorgaan, uitstel of afstel? Dit zijn de scenario's voor Tokio 2020
Het coronavirus heeft ook in de sportwereld voor flink wat chaos gezorgd. Wedstrijden zijn afgelast, uitgesteld of worden zonder publiek afgewerkt. De grote vraag is wat de invloed van het COVID-19-virus op de Olympische Spelen van komende zomer in Tokio zal zijn. Een overzicht van de drie...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder