Doorgaan naar hoofdcontent

Liveblog | Trump zegt gezicht al weken niet aan te raken om coronavirus

 


 
Liveblog | Trump zegt gezicht al weken niet aan te raken om coronavirus
Lees verder 
GGD neemt maatregelen voor terugkeer van 900 Vindicat-leden uit Italië
De GGD Groningen stelt een plan op voor de terugkeer van ruim negenhonderd studenten van corps Vindicat die momenteel in Noord-Italië aan het skiën zijn. De groep besloot zondag toch op vakantie te gaan, ondanks de snelle verspreiding van het coronavirus in Italië.
Lees verder 
290 miljoen kinderen gaan wereldwijd niet naar school door coronavirus
Wereldwijd gaan op dit moment meer dan 290 kinderen niet naar school vanwege het coronavirus, meldt UNESCO, de organisatie van de Verenigde Naties voor onder meer onderwijs, in de nacht van woensdag op donderdag. In dertien landen zijn scholen inmiddels gesloten om verspreiding van het...
Lees verder 
Highlights OranjeLeeuwinnen - Brazilië (4/3/2020)
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder