Doorgaan naar hoofdcontent

Liveblog | Updates rond het coronavirus

 


 
Liveblog | Updates rond het coronavirus
Lees verder 
Liveblog | Vijftien Nederlanders uit hotel Tenerife veilig geland in België
Lees verder 
Blog-Ester: 8 en 9 maanden drachtig
Het is bijna 9 maart, dat betekent dat onze Stermerrie Roza alweer 8 maand drachtig is. Gelukkig gaat alles goed!! Afgelopen week heeft Hessel haar rectaal gecontroleerd op de dracht. Het veulen was goed te voelen dus scannen was niet nodig. Daarnaast heb ik het veulen al een paar keer druk zien bewegen tijdens het […] The post Blog-Ester: 8 en 9 maanden drachtig appeared first on Phryso.
Lees verder 
'Apple weert coronavirusapps die niet van officiële instanties zijn'
Apple weigert apps die te maken hebben met het coronavirus in de App Store, zeggen appontwikkelaars donderdag tegen CNBC. Volgens de ontwikkelaars accepteert het bedrijf dergelijke applicaties alleen nog als die van officiële instanties zoals ziekenhuizen en overheden zijn.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder