Doorgaan naar hoofdcontent

Liveblog | Vijftien Nederlanders uit hotel Tenerife veilig geland in België

 


 
Liveblog | Vijftien Nederlanders uit hotel Tenerife veilig geland in België
Lees verder 
Eerste Nederlander (86) overleden aan gevolgen coronavirus
Vrijdagochtend is voor het eerst iemand in Nederland overleden aan de gevolgen van het coronavirus, meldt het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM). Het gaat om een 86-jarige man uit Hoeksche Waard, die was opgenomen in het Ikazia Ziekenhuis in Rotterdam.
Lees verder 
Kamervragen over reizen met de Eurostar naar Londen
  Vragen van de leden Kröger (GroenLinks) en Ziengs (VVD) aan de minister van Infrastructuur en Waterstaat en de Staatssecretaris van Justitie en Veiligheid over de EuroStar trein naar London (ingezonden 5 februari 2020, nr. 2020Z02132) Daaruit: Vraag 2 Bent u bekend met de berichten dat er geen of onvoldoende Marechaussee beschikbaar zou zijn om […]
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder