Doorgaan naar hoofdcontent

Maart 2020: 'Piusarchieven' vanwege corona alweer gesloten

 


 
Maart 2020: 'Piusarchieven' vanwege corona alweer gesloten
Peter Jan Margry (63) verliet woensdag als laatste onderzoeker de Vaticaanse archieven. De hoogleraar Europese etnologie aan de Universiteit van Amsterdam en onderzoeker aan het Meertens Instituut moest uiteindelijk ook voor het coronavirus wijken. Lees verder in het Reformatorisch Dagblad.  foto: Congregatie van de Geloofsleer (door Peter Jan Margry)
Lees verder 
Coronavirus treft 6.000 Nederlanders, geen klachten voor grootste deel
Ongeveer zesduizend personen binnen Nederland zijn tot nu toe waarschijnlijk in aanraking gekomen met het coronavirus, bevestigt een woordvoerder van het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) na berichtgeving door RTL Nieuws. Het overgrote deel van deze personen heeft geen klachten...
Lees verder 
Aantal doden door coronavirus gestegen van twaalf naar twintig
Het dodental als gevolg van het coronavirus is in Nederland opgelopen tot twintig, meldt het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) zondag. Sinds zaterdag zijn 8 personen aan de gevolgen van het virus overleden en werden 176 nieuwe besmettingen vastgesteld. Daarmee liep het totale...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder