Doorgaan naar hoofdcontent

Meertens Instituut gesloten tot en met 6 april

 


 
Meertens Instituut gesloten tot en met 6 april
Het Meertens Instituut volgt in de bestrijding van het coronavirus de richtlijnen van het RIVM. Om de sociale interactie te beperken zijn de kantoren en de bibliotheek van het Meertens Instituut aan de Oudezijds Achterburgwal 185 in Amsterdam gesloten tot en met 6 april. Zo nodig wordt deze datum in overeenstemming met de nationale richtlijnen aangepast. Het Meertens Instituut is wel per...
Lees verder 
EP vragen over belastingen op geïmporteerde auto's in Griekenland
Question for written answer E-000169/2020 to the Commission Rule 138 Emmanouil Fragkos Subject:       Excessive taxation of cars within the (internal) EU market and rising car prices It is clear that, due to the high customs duties on cars imported from the EU, a car costs much more in Greece than in the other Member States. […]
Lees verder 
Fit met... Take Zonneveld | #FitMetTeamNL
Lees verder 
Fit met... Kyra Lamberink | #FitMetTeamNL
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder