Doorgaan naar hoofdcontent

Ministerie past reisadvies voor heel Italië aan: alleen noodzakelijke reizen

 


 
Ministerie past reisadvies voor heel Italië aan: alleen noodzakelijke reizen
Het Ministerie van Buitenlandse Zaken heeft het reisadvies voor de rest van Italië aangepast naar code oranje, wat inhoudt dat alle niet-noodzakelijke reizen richting het land worden afgeraden. In een gedeelte van Noord-Italië geldt nog steeds code rood, het ministerie raadt alle reizen richting...
Lees verder 
OM: Dreiging vanuit Rusland richting getuigen MH17-proces reëel scenario
Het Openbaar Ministerie (OM) heeft dinsdag benadrukt dat de dreiging vanuit Rusland ten opzichte van getuigen in het MH17-proces zeer reëel is. Het is daarom van groot belang dat zij anoniem blijven.
Lees verder 
Zes maatregelen die je moet nemen tegen het coronavirus
Nu het aantal coronavirusinfecties in Nederland stijgt, roept het RIVM mensen op om voorzorgsmaatregelen te nemen. Met een paar simpele acties kun je de kans verkleinen dat je het virus oploopt, of verder verspreidt als je het virus onder de leden hebt zonder dat te weten.
Lees verder 
Festival Kingsworld in Den Haag geannuleerd wegens coronavirus
Het koningsdagfestival Kingsworld, dat op 27 april zou plaatsvinden in het Cars Jeans Stadion Park in Den Haag, is dinsdag geannuleerd wegens het coronavirus. De organisatie van het festival heeft dit besluit genomen wegens "alle ontwikkelingen met betrekking tot het virus" en ziet ook geen...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder