Doorgaan naar hoofdcontent

Ministerie schaalt callcenter coronahotline op na meer dan 8.000 bellers

 


 
Ministerie schaalt callcenter coronahotline op na meer dan 8.000 bellers
De telefoonlijn voor mensen met vragen of opmerkingen over het coronavirus is de afgelopen vijf dagen ruim achtduizend keer gebeld. Het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport heeft de capaciteit van het callcenter opgeschaald om wachtrijen te voorkomen, laat een woordvoerder woensdag aan...
Lees verder 
Zieke Haagse student blijkt niet besmet met coronavirus
De student die dinsdag in quarantaine ging in een universiteitsgebouw aan het Anna van Buerenplein in Den Haag blijkt niet besmet te zijn met het COVID-19-virus, meldt de Universiteit Leiden woensdagavond.
Lees verder 
Coronavirus eist meer dan 100 doden in Italië, scholen tot 15 maart dicht
Het aantal mensen in Italië dat is gestorven aan de gevolgen aan van het COVID-19-virus is binnen een dag gestegen van 79 naar 107. Tegelijkertijd is het aantal besmettingen met het coronavirus in dat land toegenomen van ruim 2.500 naar meer dan 3.000, zei de Italiaanse minister van Volksgezondheid...
Lees verder 
Alle sportevenementen in Italië tot 3 april achter gesloten deuren
Alle sportevenementen in Italië die tot 3 april gepland zijn, worden achter gesloten deuren afgewerkt. Dat heeft de Italiaanse regering woensdag besloten vanwege de uitbraak van het coronavirus.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder