Doorgaan naar hoofdcontent

Nationale Herdenking en Viering van de Bevrijding 4 en 5 mei

 


 
Nationale Herdenking en Viering van de Bevrijding 4 en 5 mei
Zijne Majesteit de Koning, Hare Majesteit Koningin Máxima en minister-president Rutte zijn maandagavond 4 mei aanwezig bij de Nationale Herdenking op de Dam in Amsterdam. Koning Willem-Alexander houdt een toespraak. De minister-president is dinsdag 5 mei aanwezig bij de 5 mei-lezing die dit jaar in Den Haag wordt uitgesproken door bondskanselier Angela Merkel. Vervolgens bezoekt de...
Lees verder 
Wraking adviseur slachtoffer tramaanslag afgewezen; proces hervat
Het wrakingsverzoek van juridisch adviseur Karim Aachboun in de zaak tegen de verdachte van de tramaanslag in Utrecht, Gökmen T., is donderdagmiddag afgewezen door de wrakingskamer. Aachboun heeft...
Lees verder 
Aantal coronabesmettingen in Nederland stijgt fors: van 38 naar 82
Het aantal besmettingen met het coronavirus in Nederland is opgelopen van 38 naar 82, zegt minister Bruno Bruins (Volksgezondheid) donderdag tijdens een debat in de Tweede Kamer over de aanpak van het coronavirus.
Lees verder 
Negenhonderd Vindicat-leden komen eerder terug van skireis Noord-Italië
Negenhonderd leden van het Groningse studentencorps Vindicat die momenteel in Noord-Italië aan het skiën zijn, keren vrijdag op eigen initiatief terug. Tijdens hun skireis werd het reisadvies in Noord-Italië vanwege het coronavirus aangescherpt.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder