Doorgaan naar hoofdcontent

Nederlanders die om coronavirus vastzaten in Abu Dhabi op weg naar huis

 


 
Nederlanders die om coronavirus vastzaten in Abu Dhabi op weg naar huis
Ten minste 42 van de 45 Nederlanders die in Abu Dhabi in quarantaine zaten vanwege het coronavirus, zijn onderweg naar Nederland, bevestigt woordvoerder Ralf van Vegten namens NEP Group. Een deel is inmiddels al thuis.
Lees verder 
Het belangrijkste nieuws van maandag rond het coronavirus
Lees verder 
'Zorg heeft extra personeel en locaties nodig bij uitbraak coronavirus'
Er wordt "een volgende stap" gezet in de voorbereiding op een uitbraak van het coronavirus in Nederland, schrijft minister Bruno Bruins (Medische Zorg) maandag in een Kamerbrief. Zo moet bijvoorbeeld worden gezocht naar extra zorgpersoneel en alternatieve locaties om coronapatiënten te behandelen.
Lees verder 
Nieuwe coronabesmetting in Haarlem, 'twintigste patiënt' binnen Nederland
Een inwoner van de gemeente Haarlem is maandag positief getest op het coronavirus. De persoon heeft het virus opgelopen toen diegene een inmiddels andere bevestigde patiënt binnen Nederland bezocht, aldus gezondheidsautoriteiten.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder