Doorgaan naar hoofdcontent

Nederlanders op stap in Athene!

 


 
Nederlanders op stap in Athene!
Lees verder 
GCM 24 March 2020, Zoetermeer – Postponed!
Dear member of NICCT, Recently NICCT invited you to join the GCM on the 24th of March at Van der Valk Nootdorp. In the light of the current Corono-developments we wish to inform you that the NICCT-board decided to postpone the GCM. A new date will be communicated to you, once the situation allows us to hold […]
Lees verder 
Reisadvies Thailand | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De lokale overheid neemt zeer drastische maatregelen om het risico op verspreiding van het coronavirus (COVID-19) te verkleinen. Er zijn inreisbeperkingen voor reizigers uit bepaalde landen waar het coronavirus is vastgesteld. Zie voor meer informatie rubrieken 'Verkeersveiligheid' en 'Gezondheid'.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder