Doorgaan naar hoofdcontent

Net afgestudeerde regisseur wint burget van £1 miljoen

 


 
Net afgestudeerde regisseur wint burget van £1 miljoen
Loïs Dols de Jong die vorig jaar afstudeerde met EL MUERTO won twee weken geleden de hoofdprijs van That Film Festival in Londen. Daarmee won ze £1 miljoen om een speelfilm mee te ontwikkelen. EL MUERTO is een Western van 20 minuten en werd vorig jaar vertoond tijdens het Keep an Eye Festival. Ook is het terug te zien via NPO Start. Loïs Dols de Jong vertelt dat de productie van de korte film te...
Lees verder 
Japan houdt optie open voor uitstel Olympische Spelen, IOC blijft positief
Japan ziet een mogelijkheid om de Olympische Spelen uit te stellen naar het eind van het jaar, als het wegens de uitbraak van het coronavirus onverantwoord is het evenement in de geplande periode door te laten gaan. Het internationaal olympisch comité (IOC) heeft er nog alle vertrouwen in dat de...
Lees verder 
Huisartsen staan onder druk door vele telefoontjes over coronavirus
Huisartsen hebben het sinds enkele dagen uitzonderlijk druk met het behandelen van telefoontjes van mensen die ongerust zijn over het coronavirus, zegt de Landelijke Huisartsen Vereniging (LHV) dinsdag in gesprek met NU.nl.
Lees verder 
RIVM: Songfestival voorlopig niet in gevaar door coronavirus
Het besluit om in Nederland evenementen en concerten af te gelasten vanwege het coronavirus ligt vooralsnog bij de lokale GGD-diensten. Dat laat het RIVM dinsdag weten na vragen van NU.nl. Het is niet te voorspellen of op een later moment de richtlijnen voor het cancellen van grote evenementen,...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder