Doorgaan naar hoofdcontent

Nieuw Reisadvies Zuid-Korea

 


 
Nieuw Reisadvies Zuid-Korea
Vandaag is het reisadvies voor Zuid-Korea opnieuw aangepast. Vanaf zondag 15 maart geldt een nieuwe maatregel voor alle reizigers die vanuit Nederland in Zuid-Korea aankomen. Reizigers moeten onder andere een app installeren op hun smartphone om dagelijks hun gezondheidstoestand door te geven aan de Koreaanse autoriteiten. Raadpleeg het advies hier (zie de titel 'verkeersveiligheid' voor meer...
Lees verder 
Gevolgen Corona-maatregelen voor KFPS-evenementen en bijeenkomsten
Naar aanleiding van de landelijke maatregelen om verspreiding van het Corona-virus in te dammen heeft het KFPS de volgende maatregelen getroffen: Uitstel keuringen Besloten is om de keuringen in Zuid-Afrika, welke deze maand zouden plaatsvinden, uit te stellen. Ook de keuring in Italië die voor 18 april gepland stond is afgelast. Deze keuring zal op […] The post Gevolgen Corona-maatregelen...
Lees verder 
Jaarverslag Kiesraad 2019
2019 was een bijzonder verkiezingsjaar. In het jaarverslag kijken we terug op de verkiezingen voor de provinciale staten, de waterschappen, de eilandsraden op Bonaire en Saba, de kiescolleges voor de Eerste Kamer op Bonaire, Sint Eustatius en Saba, verkiezingen voor de Eerste Kamer en tenslotte die voor het Europees Parlement. Voorzitter Jan Kees Wiebenga noemt het "een buitengewoon intensieve...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder