Doorgaan naar hoofdcontent

Nieuwe coronabesmetting Haarlem, nu mogelijk twintig patiënten in Nederland

 


 
Nieuwe coronabesmetting Haarlem, nu mogelijk twintig patiënten in Nederland
Een inwoner van de gemeente Haarlem is maandag positief getest op het coronavirus. De persoon heeft het virus opgelopen bij het bezoek aan een inmiddels andere bevestigde patiënt binnen Nederland, aldus gezondheidsautoriteiten.
Lees verder 
NBA stuurt teams richtlijnen om verspreiding coronavirus te voorkomen
De Amerikaanse basketbalbond heeft een memo met richtlijnen naar alle teams gestuurd om verspreiding van het COVID-19-virus te voorkomen. Spelers in de NBA wordt afgeraden om toeschouwers high-fives te geven en handtekeningen uit te delen.
Lees verder 
CPB verhoogt economische raming ietsjes, wijst op onzekerheid door corona
Het Centraal Planbureau (CPB) verwacht dat de Nederlandse economie ietsjes harder gaat groeien dan eerder verwacht, meldt het CPB dinsdag. Het planbureau gaat uit van een economische groei van 1,4 procent, 0,1 procentpunt hoger dan een eerdere voorspelling in december.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder