Doorgaan naar hoofdcontent

NOC*NSF roept op tot sluiting van alle topsportfaciliteiten

 


 
NOC*NSF roept op tot sluiting van alle topsportfaciliteiten
NOC*NSF roept alle topsportfaciliteiten op om per direct voor zeker twee weken de deuren te sluiten vanwege de uitbraak van het coronavirus. Dat betekent dat veel Nederlandse topsporters niet meer kunnen trainen.
Lees verder 
Promo aflevering 5 | Zondag met Lubach (S11)
Lees verder 
Reisadvies Griekenland | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De lokale overheid neemt maatregelen in de aanpak van de verspreiding van het coronavirus. Deze maatregelen kunnen elkaar snel opvolgen. Het kan beperkingen opleveren voor het in- en uitreizen en het dagelijkse leven. Bijgaande kaart wordt geactualiseerd, afhankelijk van de ontwikkelingen. Voor de laatste ontwikkelingen in het land: volg de aanwijzingen op van de lokale overheid en volg het...
Lees verder 
Reisadvies Hongarije | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De lokale overheid neemt maatregelen in de aanpak van de verspreiding van het coronavirus. Deze maatregelen kunnen elkaar snel opvolgen. Het kan beperkingen opleveren voor het in- en uitreizen en het dagelijkse leven. Bijgaande kaart wordt geactualiseerd, afhankelijk van de ontwikkelingen. Voor de laatste ontwikkelingen in het land: volg de aanwijzingen op van de lokale overheid en volg het...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder