Doorgaan naar hoofdcontent

Nog twee patiënten overleden door coronavirus, in totaal 264 infecties

 


 
Nog twee patiënten overleden door coronavirus, in totaal 264 infecties
Nog twee patiënten zijn dit weekend in Nederland overleden aan de gevolgen van het coronavirus, waarmee het dodental sinds de uitbraak is opgelopen tot drie. Het aantal patiënten dat positief is getest op het coronavirus steeg met 77 naar 264, meldt het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu...
Lees verder 
Vasil - YOU - North Macedonia
Lees verder 
KLM vliegt niet meer naar Rome, Milaan en Venetië vanwege coronavirus
KLM heeft alle vluchten naar Rome, Milaan, Venetië en Bologna tot 15 maart geannuleerd in verband met het coronavirus. De luchtvaartmaatschappij liet vrijdag nog weten op Italiaanse bestemmingen te blijven vliegen, maar dat op een lagere frequentie te doen.
Lees verder 
Opfris EHBO-cursus
GEANNULEERD vanwege te weinig animo en contractuele verplichtingen met Hotel en deadline met artsen.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder