Doorgaan naar hoofdcontent

NOS Journaal om 20.00 uur met gebarentolk vanwege coronavirus

 


 
NOS Journaal om 20.00 uur met gebarentolk vanwege coronavirus
Het NOS Journaal van 20.00 uur wordt vanaf vanavond voorlopig elke dag voor doven en slechthorenden met een gebarentolk uitgezonden op het themakanaal NPO Nieuws.
Lees verder 
Grensarbeidersoverleg met de Tweede Kamer
Ik haal uit het concept-verslag aspecten die voor de VBNGB doelgroep van belang zijn:   Tweede Kamer, Belasting- en socialezekerheidspositie van grensarbeiders VERSLAG VAN EEN ALGEMEEN OVERLEG 5 maart 2020 Concept De vaste commissie voor Financiën, de vaste commissie voor Binnenlandse Zaken en de vaste commissie voor Sociale Zaken en Werkgelegenheid hebben op 5 maart […]
Lees verder 
Current information about the novel coronavirus (COVID-19)
RIVMNational Institute for Public Health and the Environment receives many questions about the novel coronavirus that causes COVID-19 disease. On this page, you can find current information about the novel coronavirus.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder