Doorgaan naar hoofdcontent

NS laat vanwege coronavirus vanaf vrijdag minder treinen in de spits rijden

 


 
NS laat vanwege coronavirus vanaf vrijdag minder treinen in de spits rijden
De NS laat vanaf vrijdag minder treinen in de spits rijden, laat een woordvoerder van het bedrijf donderdag aan NU.nl weten. Omdat premier Mark Rutte donderdag alle Nederlanders heeft opgeroepen om vanwege de uitbraak van het coronavirus zoveel mogelijk thuis te werken, verwacht de NS minder drukte...
Lees verder 
De walvishaaien van Mafia Island
Als je aan een strandbestemming denkt in combinatie met safari kom je al snel uit op Zanzibar. De veelbelovende plaatjes liggen bovendien dicht bij de werkelijkheid: prachtig witte zandstranden, wuivende palmbomen en een heldere, turkooisblauwe zee. Geen wonder dat de meeste safarigangers hier afsluiten om het stof van zich af te spoelen en bij te […] Het bericht De walvishaaien van Mafia...
Lees verder 
Aanpassing agenda leden Koninklijk Huis
Donderdag 12 maart 2020 heeft het kabinet op advies van het RIVM nieuwe maatregelen afgekondigd om verdere verspreiding van het coronavirus COVID-19 tegen te gaan. In verband daarmee heeft een aantal organisaties laten weten dat geplande bijeenkomsten in Nederland waarbij ook leden van het Koninklijk Huis aanwezig zouden zijn, geen doorgang kunnen hebben.
Lees verder 
Dit was de dag dat Nederland 'een patiënt' werd
Veel wilden de leden van het crisisteam van het kabinet er aan het begin van de dag nog niet over kwijt. De kwestie 'wel of geen extra maatregelen' lag als hamvraag op tafel van het spoedberaad waarnaar ze onderweg waren, het derde sinds de uitbraak van het coronavirus in ons land. Tijdens dat crisisoverleg werd bekend dat het RIVM in Nederland 111 nieuwe besmettingen heeft geteld. Daarmee kwam...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder