Doorgaan naar hoofdcontent

NUcheckt: Geen aanwijzingen dat Amerikanen Corona-bier mijden door virus

 


 
NUcheckt: Geen aanwijzingen dat Amerikanen Corona-bier mijden door virus
Volgens verschillende berichten drinkt een groot gedeelte van de Amerikanen uit angst voor het gelijknamige virus geen Corona-bier meer. NUcheckt stelde vast dat er geen aanwijzingen zijn dat Amerikanen Corona-bier opeens mijden.
Lees verder 
Hoogleraar: Handgel niet zinvol als je coronabesmetting wil voorkomen
De desinfecterende handgel vliegt momenteel de schappen uit en wordt online tegen hoge prijzen aangeboden. Maar hoe zinvol is het eigenlijk om een gel te gebruiken om besmetting met het coronavirus te voorkomen?
Lees verder 
Pelova mist treffen met Brazilië vanwege lichte knieklachten
Nederlands vrouwenelftal - 1 uur geleden
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder