Doorgaan naar hoofdcontent

NUcheckt: Verspreiding van onjuist advies over water drinken tegen corona

 


 
NUcheckt: Verspreiding van onjuist advies over water drinken tegen corona
Constant slokjes water drinken zou volgens berichten op sociale media de kans op besmetting door het coronavirus verkleinen. NUcheckt vond dat dit advies onjuist is, maar toch al ruim een maand op opvallend veel plekken ter wereld opduikt.
Lees verder 
Organisator Italiaanse koersen vreest afgelasting en hoopt op verplaatsing
Mauro Vegni, de organisator Strade Bianche, Tirreno-Adriatico en Milaan-San Remo, houdt er sterk rekening mee dat de Italiaanse klassiekers deze maand niet doorgaan. Hij hoopt wel dat de koersen naar andere data verschoven kunnen worden.
Lees verder 
NK-Indoor: weer Friese paarden die kans maken in de dressuur
Op vrijdag 6 en zaterdag 7 maart wordt het tweede deel van het KNHS Indoorkampioenschap dressuur verreden in Ermelo. In de dressuurklassen B, M2 en Z1 komen er ook weer Friese paarden in de baan. Isabelle en Renske en Leonie en Sjoeke Zo zullen de kampioen en de reservekampioen van de Horses2fly KFPS Sportcompetitie in […] The post NK-Indoor: weer Friese paarden die kans maken in de...
Lees verder 
The Forum on European Culture 2020: We the People
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder