Doorgaan naar hoofdcontent

NUcheckt: Verspreiding van onjuist advies over water drinken tegen corona

 


 
NUcheckt: Verspreiding van onjuist advies over water drinken tegen corona
Constant slokjes water drinken zou volgens berichten op sociale media de kans op besmetting door het coronavirus verkleinen. NUcheckt vond dat dit advies onjuist is, maar toch al ruim een maand op opvallend veel plekken ter wereld opduikt.
Lees verder 
Negenhonderd Vindicat-leden komen eerder terug van skireis Noord-Italië
Negenhonderd leden van het Groningse studentencorps Vindicat die momenteel in Noord-Italië aan het skiën zijn, keren vrijdag op eigen initiatief terug. Tijdens hun skireis werd het reisadvies in Noord-Italië vanwege het coronavirus aangescherpt.
Lees verder 
Strade Bianche gaat niet door, nog geen besluit over andere koersen
Strade Bianche gaat zaterdag definitief niet door, zo heeft organisator RCS Sport donderdag laten weten. De eerste Italiaanse klassieker van het seizoen is afgelast vanwege het coronavirus.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder