Doorgaan naar hoofdcontent

Olympisch comité wil alle sportwedstrijden in Italië tot 3 april schrappen

 


 
Olympisch comité wil alle sportwedstrijden in Italië tot 3 april schrappen
Het olympisch comité in Italië wil alle sportevenementen in het land tot 3 april opschorten vanwege de uitbraak van het coronavirus. De regering moet nog wel toestemming geven voor het voorstel van het CONI.
Lees verder 
Elisa - Medo De Sentir - Portugal
Lees verder 
Rutte kondigt extra coronamaatregel aan: 'Stop met handen schudden'
Om de verspreiding van het coronavirus tegen te gaan moet heel Nederland stoppen met het schudden van handen. Die extra maatregel kondigde premier Mark Rutte maandagavond aan.
Lees verder 
Net wel
Tussen net wel en net niet kan een wereld van verschil zitten, maar het kan net zo goed een verwaarloosbaar klein contrast zijn. Dit is eigenlijk de kern van de discussie rond Boet 516. Eerst even de feiten: de goedkeuring van Boet 516 valt binnen de reglementen van het stamboek. Nee, het bestuur had geen […] The post Net wel appeared first on Phryso.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder