Doorgaan naar hoofdcontent

OM eist levenslang tegen Gökmen T. voor tramaanslag Utrecht

 


 
OM eist levenslang tegen Gökmen T. voor tramaanslag Utrecht
Het Openbaar Ministerie (OM) heeft donderdagavond bij de rechtbank in Utrecht een levenslange celstraf geëist tegen Gökmen T, de schutter van de Utrechtse tramaanslag. De hypocriete, gewetenloze en...
Lees verder 
Blog-Ester: 8 en 9 maanden drachtig
Het is bijna 9 maart, dat betekent dat onze Stermerrie Roza alweer 8 maand drachtig is. Gelukkig gaat alles goed!! Afgelopen week heeft Hessel haar rectaal gecontroleerd op de dracht. Het veulen was goed te voelen dus scannen was niet nodig. Daarnaast heb ik het veulen al een paar keer druk zien bewegen tijdens het […] The post Blog-Ester: 8 en 9 maanden drachtig appeared first on Phryso.
Lees verder 
Nieuw Reisadvies Zuid-Korea
Vandaag is het reisadvies voor Zuid-Korea aangepast i.v.m. ontwikkelingen rondom het coronavirus. Raadpleeg het advies hier. De ambassade van het Koninkrijk der Nederlanden in Zuid-Korea volgt de ontwikkelingen rond het coronavirus (COVID-19 virus) op de voet, ook in Zuid-Korea. De uitbraak heeft zich nu ook uitgebreid naar de stad Gyeonsan. Volg de instructies van de lokale autoriteiten. Voor de...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder