Doorgaan naar hoofdcontent

OM ziet niets in behandeling Gökmen T., eis van levenslang tegen aanslagpleger

 


 
OM ziet niets in behandeling Gökmen T., eis van levenslang tegen aanslagpleger
Het Openbaar Ministerie (OM) heeft donderdagavond bij de rechtbank in Utrecht een levenslange celstraf geëist tegen Gökmen T, de schutter van de Utrechtse tramaanslag. De hypocriete, gewetenloze en...
Lees verder 
Ajax-assistent Poulsen uit voorzorg thuis om mogelijke coronabesmetting
Drie leden van de technische en medische staf van Ajax zitten voorlopig in quarantaine vanwege het coronavirus. Het gaat onder anderen om assistent-trainer Christian Poulsen. De maatregel is uit voorzorg.
Lees verder 
OM eist levenslang tegen Gökmen T. voor tramaanslag Utrecht
Het Openbaar Ministerie (OM) heeft donderdagavond bij de rechtbank in Utrecht een levenslange celstraf geëist tegen Gökmen T, de schutter van de Utrechtse tramaanslag. De hypocriete, gewetenloze en...
Lees verder 
Vijftien Nederlanders op weg naar huis na quarantaine in hotel Tenerife
Vijftien Nederlanders die vanwege het coronavirus in een hotel op Tenerife in quarantaine zaten, zijn onderweg naar Nederland. Een groep van twaalf Nederlandse hotelgasten reist op een later moment naar huis, meldt het ministerie van Buitenlandse Zaken donderdagavond.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder