Doorgaan naar hoofdcontent

Ook Astana en UAE Team Emirates slaan koersen over vanwege coronavirus

 


 
Ook Astana en UAE Team Emirates slaan koersen over vanwege coronavirus
In navolging van Team INEOS hebben ook Astana en UAE Team Emirates besloten om de komende wielerkoersen over te slaan. De Kazachse ploeg en de formatie uit de de Verenigde Arabische Emiraten willen geen risico nemen met het oog op het coronavirus.
Lees verder 
Ook Jumbo, Sunweb en Astana slaan koersen over vanwege coronavirus
Steeds meer ploegen besluiten wielerkoersen van deze maand in Italië over te slaan vanwege het coronavirus. Jumbo-Visma, Team Sunweb en UAE Team Emirates melden donderdag dat ze niet van start gaan in de Tirreno-Adriatico en Milaan-San Remo. Voor Astana is alleen Milaan-San Remo nog een optie.
Lees verder 
Liveblog | Na uren van vertraging strafeis, Gökmen T. roept erdoorheen
In de rechtbank in Utrecht is sinds maandag de inhoudelijke behandeling van de zaak tegen Gökmen T. bezig. De man hoort donderdag welke straf het Openbaar Ministerie (OM) tegen hem eist voor de...
Lees verder 
Nieuw: Phryso Masterclass!
Phryso organiseert op vrijdag 24 april een Phryso Masterclass speciaal voor liefhebbers van Friese paarden. Topinstructeur Johan Hamminga en topamazone Judith Pietersen gaan in op het onderwerp gymnastiseren en losgelatenheid. De Masterclass vindt plaats bij de Nieuwe Heuvel in Lunteren en start om 19.30 uur. Theorie in praktijk Onze Friese paarden vragen een eigen aanpak […] The post...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder