Doorgaan naar hoofdcontent

Ook oefenduel Oranjevrouwen met Frankrijk achter gesloten deuren

 


 
Ook oefenduel Oranjevrouwen met Frankrijk achter gesloten deuren
Het laatste duel van de Oranjevrouwen op het Tournoi de France met gastland Frankrijk wordt dinsdagavond zonder publiek gespeeld. De Franse voetbalbond heeft dat maandag besloten vanwege de uitbraak van het coronavirus.
Lees verder 
Hurricane - Hasta La Vista - Serbia
Lees verder 
Dit was de eerste dag van het MH17-proces
De langverwachte, eerste dag van het MH17-proces vond maandag onder internationale belangstelling plaats in het Justitieel Complex Schiphol. Hoewel het karakter inventariserend van aard was, hebben...
Lees verder 
Frankrijk - OranjeLeeuwinnen achter gesloten deuren
Nederlands vrouwenelftal - 1 uur geleden
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder