Doorgaan naar hoofdcontent

Opnamestop ic Maasstad Ziekenhuis na positieve test op coronavirus

 


 
Opnamestop ic Maasstad Ziekenhuis na positieve test op coronavirus
Het Maasstad Ziekenhuis in Rotterdam heeft maandag een tijdelijke opnamestop voor de intensivecareafdeling (ic) afgekondigd. Een patiënt op de ic testte bij een eerste test positief op het COVID-19-virus.
Lees verder



 
Liveblog | 'Nog geen nieuwe coronagevallen in ziekenhuis Gorinchem'
Volg het laatste nieuws over het COVID-19-virus hier.
Lees verder



 
First COVID-19 case in Nigeria
The first COVID-19 case in Nigeria was reported on Friday, 28 March 2020, in Lagos. The Nigerian authorities have communicated this both in Lagos and at the Federal level. Please stay informed following the news and official communiques as well as the website of the Nigeria Centre for Disease Control https://ncdc.gov.ng/ If you feel unwell in Lagos State, please follow the official advice: ...
Lees verder



 
Aarnold 471 Sport-Elite: 'samen doorwerken naar de Zwarte Tour'
Op de subtopwedstrijd op zaterdag 29 februari in Emmen haalde Aarnold 471 (Wikke 404 x Jakob 302) in de Prix St. George een winstpunt en heeft daarmee zijn Sport-Elite predicaat verdiend. Voorbereiden op Inter I Sinds ruim een jaar rijdt Britt Muis de 12-jarige stamboekhengst, waarbij ze vorig jaar nog reserve kampioen in de ZZ-Zwaar […] The post Aarnold 471 Sport-Elite: 'samen doorwerken...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder