Doorgaan naar hoofdcontent

Oranje niet bij elkaar voor trainingskamp

 


 
Oranje niet bij elkaar voor trainingskamp
Nederlands elftal - 27 minuten geleden
Lees verder 
Einde overgangsrecht Vo883/2004 per 1 mei 2020
14-2-2020 Woont u in België, Nederland of Duitsland en heeft u de nationaliteit van een van de EU- of EER-landen? Werkt u vanaf 30 april 2010 gelijktijdig of afwisselend in meerdere EU-landen? En is uw situatie tot 1 mei 2020 niet veranderd? Dan valt u mogelijk per 1 mei 2020 onder de socialezekerheidswetgeving van een […]
Lees verder 
Verzoek tot medewerking gepensioneerden met buitenlands pensioen aan promotieonderzoek
  Werk mee aan promotieonderzoek en maak kans op een I-pad Werkt u in het buitenland of heeft u daar gewerkt? En heeft u in het buitenland pensioen opgebouwd? Dan maakt u kans op een iPad door deel te nemen aan het promotieonderzoek van ITEM promovendus Sander Kramer. Via deze link heeft u toegang tot […]
Lees verder 
Maart 2020: 'Piusarchieven' vanwege corona alweer gesloten
Peter Jan Margry (63) verliet woensdag als laatste onderzoeker de Vaticaanse archieven. De hoogleraar Europese etnologie aan de Universiteit van Amsterdam en onderzoeker aan het Meertens Instituut moest uiteindelijk ook voor het coronavirus wijken. Lees verder in het Reformatorisch Dagblad.  foto: Congregatie van de Geloofsleer (door Peter Jan Margry)
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder