Doorgaan naar hoofdcontent

Oranje tegen Italië, Bosnië en Herzegovina en Polen in Nations League

 


 
Oranje tegen Italië, Bosnië en Herzegovina en Polen in Nations League
Nederlands elftal - 59 minuten geleden
Lees verder 
Formule 1-races gaan alleen door als alle teams het land in mogen
Formule 1-races gaan niet door als één of meerdere teams niet in het land waar de Grand Prix gehouden wordt aanwezig kunnen zijn vanwege het coronavirus, zo heeft Formule 1-directeur Ross Brawn dinsdag laten weten.
Lees verder 
Reisadvies #Griekenland : Op de eilanden voor de Turkse kust is onrust door de migratiecrisis met Turkije. Aan hulpverleners en journalisten is het advies alert te zijn omdat een deel van de lokale bevolking zich tegen hen kan keren. Reisadvies Griekenlan
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder