Doorgaan naar hoofdcontent

Organisatie Parijs-Nice weert publiek bij start en finish resterende ritten

 


 
Organisatie Parijs-Nice weert publiek bij start en finish resterende ritten
De organisatie van Parijs-Nice heeft maandag maatregelen genomen als gevolg van het coronavirus. Bij de Franse rittenkoers mag bij de start en finish van de resterende ritten geen publiek meer aanwezig zijn.
Lees verder 
Doorgaan, uitstel of afstel? Dit zijn de scenario's voor Olympische Spelen
Het coronavirus heeft ook in de sportwereld voor flink wat chaos gezorgd. Wedstrijden zijn afgelast, uitgesteld of worden zonder publiek afgewerkt. De grote vraag is wat de invloed van het COVID-19-virus op de Olympische Spelen van komende zomer in Tokio zal zijn. Een overzicht van de drie...
Lees verder 
Liveblog | Verdediging MH17: 'onderste steen nog niet boven'
De rechtszaak tegen de vier mannen die verdacht worden van betrokkenheid bij het neerhalen van MH17 gaat maandag van start in het Justitieel Complex Schiphol. Volg hier de laatste ontwikkelingen in...
Lees verder 
Programma staatsbezoek Indonesië aangepast
Op maandag 9 maart heeft een bootongeluk plaatsgevonden op de rivier in het Sebangau National Park op het eiland Kalimantan. Het ging om twee boten van Indonesische organisaties, die een onderdeel van het staatsbezoek aan het voorbereiden waren. Bij het ongeluk zijn meerdere dodelijke slachtoffers gevallen en mensen gewond geraakt. Koning Willem-Alexander en Koningin Maxima zouden dit park...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder