Doorgaan naar hoofdcontent

'Pensioenen weer in de gevarenzone door coronavirus'

 


 
'Pensioenen weer in de gevarenzone door coronavirus'
De dekkingsgraden van Nederlandse pensioenfondsen zijn vorige maand gekelderd als gevolg van de uitbraak van het coronavirus. De gemiddelde dekkingsgraad ging 6 procentpunt omlaag naar 95 procent door verliezen op de beurzen en een dalende rente, blijkt uit cijfers van onderzoeksbureau Aon.
Lees verder 
NUcheckt: Nepnieuws lijkt toegenomen na coronabesmetting in Nederland
De uitbraak van het coronavirus gaat nog steeds gepaard met een grote hoeveelheid nepnieuws. NUcheckt bekeek wat voor foutieve Nederlandstalige informatie er rondgaat.
Lees verder 
Aantal besmettingen met coronavirus in Nederland stijgt van 10 naar 18
Het aantal besmettingen met het coronavirus in Nederland is opgelopen naar achttien, meldt het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM). Maandag werden acht nieuwe besmettingen vastgesteld.
Lees verder 
Luchthavenbranche: Schort slotregels op voor 2020 vanwege coronavirus
De luchtvaartbrancheorganisatie IATA roept luchtvaartautoriteiten wereldwijd op om slotregels op te schorten voor de rest van 2020 vanwege het coronavirus. Slotregels regelen de tijdsperiode waarbinnen een vliegtuig mag opstijgen of landen op een luchthaven.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder