Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies Argentinië | Ministerie van Buitenlandse Zaken

 


 
Reisadvies Argentinië | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De Argentijnse overheid heeft maatregelen getroffen om het risico op verspreiding van het coronavirus (COVID-19) te verkleinen. Er zijn inreisbeperkingen voor reizigers uit landen waar het coronavirus is vastgesteld, ook voor reizigers uit Nederland, met ingang van 13 maart 2020. Daarom verandert de classificatie van 'geel' (let op veiligheidsrisico's) naar 'oranje' (alleen noodzakelijke reizen)....
Lees verder 
Reisadvies Taiwan | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De lokale overheid neemt maatregelen in de aanpak van de verspreiding van het coronavirus. Deze maatregelen kunnen elkaar snel opvolgen. Het kan beperkingen opleveren voor het in- en uitreizen en het dagelijkse leven. Alle reizigers afkomstig uit het Schengengebied, VK en Ierland (dus inclusief Nederland) die Taiwan vanaf 17 maart 2020 binnenkomen zijn verplicht tot thuisquarantaine voor 14...
Lees verder 
trinidadian women
Dem' ' Trini women! The isles are actually a various location. I recognized there was more than Carnival listed below, however didn ' t know what else to anticipate. It took a little while, but I found the outright greatest … Lees verder →
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder