Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies Benin | Ministerie van Buitenlandse Zaken

 


 
Reisadvies Benin | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De lokale overheid heeft maatregelen getroffen om het risico op verspreiding van het coronavirus (COVID-19) te verkleinen. Er zijn inreisbeperkingen voor reizigers uit landen waar het coronavirus (COVID-19) is vastgesteld. Neem contact op met uw reisorganisatie of met uw luchtvaartmaatschappij voor mogelijke gevolgen. Zie voor meer informatie rubrieken 'Verkeersveiligheid' en 'Gezondheid'.
Lees verder 
Aksel Kankaanranta - Looking Back - Finland
Lees verder 
Peter Spahn en Elias 494 swingend naar derde plaats in de kür op muziek
Met een monsterscore van 74.760% in de kür op muziek haalden Peter Spahn en Elias 494 (Jorn 430) zondagmiddag 9 maart een fantastische derde plaats in de Grand Prix kür op muziek op de CDI5* wedstrijd in Herning, Denemarken. Verbetering persoonlijk record Met 74,760% verbeterden Peter en Elias 494 hun persoonlijk record in de kür […] The post Peter Spahn en Elias 494 swingend naar derde...
Lees verder 
18 Maart borrel (White Hart Pub Moscow)
Na de geslaagde winter BBQ in februari, komt maart er alweer aan. Dus tijd voor een borrel. Deze keer vindt de borrel plaats in de pub van Whitehart en begint om 18:30 (Ул. Неглинная 10)
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder