Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies Colombia | Ministerie van Buitenlandse Zaken

 


 
Reisadvies Colombia | Ministerie van Buitenlandse Zaken
Inreisverbod Corona virus (COVID-19). In Colombia geldt met ingang van 16 maart 2020 een inreisverbod voor personen die niet de Colombiaanse nationaliteit hebben en de afgelopen 14 dagen in Europa of Azie zijn geweest. Mensen met een Colombiaanse nationaliteit en woonachtigen in Colombia moeten 14 dagen in quarantaine. De grenzen met Venezuela worden gesloten en de grens met Ecuador wordt...
Lees verder 
Reisadvies Georgië | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De lokale overheid neemt maatregelen in de aanpak van de verspreiding van het coronavirus. Deze maatregelen kunnen elkaar snel opvolgen. Het kan beperkingen opleveren voor het in- en uitreizen en het dagelijkse leven. Bijgaande kaart wordt geactualiseerd, afhankelijk van de ontwikkelingen. Voor de laatste ontwikkelingen in het land: volg de aanwijzingen op van de lokale overheid en volg het...
Lees verder 
OPEN DAG LETTERLAND
Kom allen gratis een Nederlandse les bijwonen! Meld je aan via het aanmeldformulier op deze website
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder