Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies Israël | Ministerie van Buitenlandse Zaken

 


 
Reisadvies Israël | Ministerie van Buitenlandse Zaken
Vanaf 12 maart 2020 geldt dat iedereen die vanuit het buitenland Israël binnenkomt 14 dagen in thuisquarantaine moeten verblijven. Dit besluit wordt binnen 14 dagen opnieuw bekeken. Reizigers die niet kunnen aantonen dat ze in thuisquarantaine kunnen blijven, wordt toegang tot Israël geweigerd. Een hotel wordt niet gezien als een geschikte plaats voor thuisquarantaine. Daarom verandert de kleur...
Lees verder 
Liveblog coronavirus | Tweede Kamer legt minister vuur aan schenen om aanpak corona
Lees verder 
Grote evenementen en profvoetbal in Brabant komende week afgelast vanwege coronavirus
Alle grote evenementen en de wedstrijden in het betaalde voetbal in Noord-Brabant worden tot en met maandag afgelast vanwege het coronavirus. Dat hebben de burgemeesters van Tilburg, Den Bosch en Eindhoven dinsdagmiddag laten weten.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder