Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies Maldiven | Ministerie van Buitenlandse Zaken

 


 
Reisadvies Maldiven | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De lokale overheid heeft nieuwe maatregelen genomen tegen de uitbraak van het coronavirus (COVID-19). Er kunnen inreisbeperkingen zijn voor reizigers uit bepaalde landen waar het coronavirus is vastgesteld. Neem contact op met uw reisorganisatie of met uw luchtvaartmaatschappij voor mogelijke gevolgen. Zie voor meer informatie rubriek 'Verkeersveiligheid'.
Lees verder 
Reisadvies #Iran : Vanwege het #coronavirus is voor meerdere provincies en steden een reisverbod aangekondigd. Voor deze gebieden geldt nu: alle reizen worden afgeraden (rood). Ben je in Iran? Maak als het kan gebruik van vertrekkende vluchten. Lees ook:
Lees verder 
Highlights Frankrijk - OranjeLeeuwinnen (10/3/2020)
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder