Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies Malta | Ministerie van Buitenlandse Zaken

 


 
Reisadvies Malta | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De lokale overheid neemt maatregelen in de aanpak van de verspreiding van het coronavirus. Deze maatregelen kunnen elkaar snel opvolgen. Het kan beperkingen opleveren voor het in- en uitreizen en het dagelijkse leven. Bijgaande kaart wordt geactualiseerd, afhankelijk van de ontwikkelingen. Voor de laatste ontwikkelingen in het land: volg de aanwijzingen op van de lokale overheid en volg het...
Lees verder 
Supermarkten: Schappen zijn misschien leger, maar er is voldoende voorraad
Nederlanders die zaterdag boodschappen doen, komen ongetwijfeld een aantal lege schappen tegen. Geen reden tot paniek, zegt supermarktbrancheorganisatie CBL tegen NU.nl. Ondanks de lege schappen is er nog voldoende voorraad.
Lees verder 
Coronavirus: veelgestelde vragen reisadvies Turkije
Het reisadvies voor Turkije is aangepast. Dit is gebeurd in verband met nieuwe maatregelen van de Turkse overheid om de verspreiding van het coronavirus tegen te gaan. Meer informatie en antwoorden op veelgestelde vragen kunt u vinden via deze link.
Lees verder 
Reisadvies Portugal | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De lokale overheid neemt maatregelen in de aanpak van de verspreiding van het coronavirus. Deze maatregelen kunnen elkaar snel opvolgen. Het kan beperkingen opleveren voor het in- en uitreizen en het dagelijkse leven. Bijgaande kaart wordt geactualiseerd, afhankelijk van de ontwikkelingen. Voor de laatste ontwikkelingen in het land: volg de aanwijzingen op van de lokale overheid en volg het...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder