Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies Marokko | Ministerie van Buitenlandse Zaken

 


 
Reisadvies Marokko | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De lokale overheid heeft maatregelen getroffen om het risico op verspreiding van het coronavirus (COVID-19) te verkleinen. Er kunnen inreisbeperkingen zijn voor reizigers uit bepaalde landen waar het coronavirus (COVID-19) is vastgesteld. Neem contact op met uw reisorganisatie of met uw luchtvaartmaatschappij voor mogelijke gevolgen. Zie voor meer informatie rubrieken 'Verkeersveiligheid' en...
Lees verder 
Highlights Frankrijk - OranjeLeeuwinnen (10/3/2020)
Lees verder 
Ben & Tan - YES - Denmark
Lees verder 
Dit is het Kinderboekenweek Leesteam!
Dit is het Kinderboekenweek leesteam! Vanaf nu zijn deze vrolijke kinderen hét gezicht van de Kinderboekenweek en van de Kinderjury. Je kunt de komende tijd recensies, vrolijke vlogs en blogs van hun verwachten! Houd daarom hun eigen, maar ook onze socialemediakanalen in de gaten. Ze stellen zichzelf graag aan je voor: Luka Bellinga (10 jaar) 'Hoi ik ben Luka, 10 ... Lees meer Het bericht Dit is...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder